Tisztelt Szülők!

Étkezési kedvezmény igénybe vétele csak leadott nyilatkozat és igazolás esetén lehetséges.

Amennyiben az online fizetést választotta:

Szeptember hónapra étkezés befizetése augusztus 02-tól lehetséges az online felületen. Amennyiben kedvezményes étkezést szeretnének igénybe venni a nyilatkozatot és az igazolást le kell adni ezen időpontig. Egyéb esetben csak teljes ár fizetésére van lehetőség.

A dokumentumokat leadhatja: Az általános iskolában, szerdánkét 8-12 óráig, a gimnáziumban minden hétköznap 7 és 17 óra között.

A nyilatkozat letölthető innen:

Ingyenes és kedvezményes étkezési nyilatkozat

Kérjük, ne feledjék, hogy a nyilatkozat önmagában nem elég! Kérjük, hogy a kedvezményes vagy ingyenes gyermekétkeztetési nyilatkozat mellé, minden esetben csatolják, a támogatást igazoló dokumentumot. pl.: tartósbeteg igazolás, rendszeres gyermekvédelmi támogatásról szóló határozat, nagycsaládos igazolás.

Amennyiben készpénzben fizet:

Kérjük, hozzák magukkal a nyilatkozatot és az igazolást a szeptember hónapi étkezésre való befizetési napon! Amennyiben ezen befizetéskor a dokumentumot nem tudják leadni, nem tudjuk biztosítani a kedvezményes étkezést.

A nyilatkozat letölthető innen:

Ingyenes és kedvezményes étkezési nyilatkozat

Ha kérdés merülne fel kérjük keressenek minket a menza@sztehloiskola.hu e-mail címen.

Az ebéd befizetésére 2021. szeptember hónapra az alábbi napokon van lehetőség:

augusztus 18. 8:00-15:20 (az általános iskola pénztárában)
augusztus 25. 8:00-15:20 (az általános iskola pénztárában)

Az étkezést befizetni csak a kiírt napokon lehetséges!
Ettől eltérő napokon a befizetést nem tudjuk elfogadni!

2021. szeptemberi étkezési térítési díj (21 nap):

Normál étrend:Diétás étrend:
teljes: 8 800 .- Ftteljes: 7 205.- Ft
50 %-os: 4 410.- Ft50 %-os: 3 610.- Ft

a menza@sztehloiskola.hu e-mail címen
vagy a 290-9088/104 vagy a 290-9088/106 telefonszámon.

Kérnénk, hogy az ingyenesen étkezők is mondják le ebédjüket!

Térítési díj:

Normál étrend:Diétás étrend:
teljes 419 Ft/napteljes 343 Ft/nap
50 %-os 210 Ft/nap50 %-os 172 Ft/nap

Lemondás

Az étkezés lemondására a lemondani kívánt napot megelőző munkanapon 9 óráig van lehetőség a menza@sztehloiskola.hu e-mail címen.

Diétás étrendet kizárólag orvosi szakvélemény leadásával tudunk biztosítani, illetve az igényléshez kérnénk az alábbi diétaigénylő adatlapot is leadni:

DIÉTAIGÉNYLŐ ADATLAP

Kedvezményes vagy ingyenes étkezés igénybevétele a jogosultság igazolásával lehetséges, illetve az alábbi igénylőlap leadásával:

Iskolai kedvezményes vagy ingyenes étkezés nyilatkozat

Amennyiben ingyenes étkezésre jogosultak, kérnénk az alábbi adatlapot is kitölteni:

Ingyenes étkezés nyilatkozat

A menza igénybevételéhez étkezési kártya használata szükséges.
Étkezési kártya igényelése az alábbi „Nyilatkozat étkezési kártyához” lap leadásával lehetséges:

Nyilatkozat étkezési kártyához

Amennyiben az étkezési kártya elveszett az pótolható a gazdasági osztály segítségével.