Októberi étlap (normál)
Októberi étlap (tejmentes)
Októberi étlap (gluténmentes)

Tisztelt Szülők!

Étkezési kedvezmény igénybe vétele csak leadott nyilatkozat és igazolás esetén lehetséges.

A nyilatkozat letölthető innen:

Ingyenes és kedvezményes étkezési nyilatkozat

Amennyiben készpénzben fizet:

Kérjük, hozzák magukkal a nyilatkozatot és az igazolást a szeptember hónapi étkezésre való befizetési napon! Amennyiben ezen befizetéskor a dokumentumot nem tudják leadni, nem tudjuk biztosítani a kedvezményes étkezést.

A nyilatkozat letölthető innen:

Ingyenes és kedvezményes étkezési nyilatkozat

Kérjük, ne feledjék, hogy a nyilatkozat önmagában nem elég! Kérjük, hogy a kedvezményes vagy ingyenes gyermekétkeztetési nyilatkozat mellé, minden esetben csatolják, a támogatást igazoló dokumentumot. pl.: tartósbeteg igazolás, rendszeres gyermekvédelmi támogatásról szóló határozat, nagycsaládos igazolás.

Ha kérdés merülne fel kérjük keressenek minket a menza@sztehloiskola.hu e-mail címen.

Az ebéd befizetésére 2021. november hónapra az alábbi napokon van lehetőség:

október 13. 8:00-15:20 (a gimnázium pénztárában)
október 20. 8:00-15:20 (a gimnázium pénztárában)

Az étkezést befizetni csak a kiírt napokon lehetséges!
Ettől eltérő napokon a befizetést nem tudjuk elfogadni!

2021. novemberi étkezési térítési díj (21 nap):

Normál étrend: Diétás étrend:
teljes: 8 800.- Ft teljes: 7 205.- Ft
50 %-os: 4 410.- Ft 50 %-os: 3 610.- Ft

Az étkezés lemondására a lemondani kívánt napot megelőző munkanapon 9 óráig van lehetőség a menza@sztehloiskola.hu e-mail címen vagy a 290-9088/104 vagy a 290-9088/106 telefonszámon.
Kérnénk, hogy az ingyenesen étkezők is mondják le ebédjüket!

Az online fizetéshez szükséges regisztrációhoz, kérem a kitöltött és aláírt nyilatkozatot a menza@sztehloiskola.hu e-mail címre elküldeni szíveskedjenek.

A nyilatkozatot itt találja:

Térítési díj:

Normál étrend: Diétás étrend:
teljes 419 Ft/nap teljes 343 Ft/nap
50 %-os 210 Ft/nap 50 %-os 172 Ft/nap

Lemondás

Az étkezés lemondására a lemondani kívánt napot megelőző munkanapon 9 óráig van lehetőség a menza@sztehloiskola.hu e-mail címen.

Diétás étrendet kizárólag orvosi szakvélemény leadásával tudunk biztosítani, illetve az igényléshez kérnénk az alábbi diétaigénylő adatlapot is leadni:

DIÉTAIGÉNYLŐ ADATLAP

Kedvezményes vagy ingyenes étkezés igénybevétele a jogosultság igazolásával lehetséges, illetve az alábbi igénylőlap leadásával:

Iskolai kedvezményes vagy ingyenes étkezés nyilatkozat

Amennyiben ingyenes étkezésre jogosultak, kérnénk az alábbi adatlapot is kitölteni:

Ingyenes étkezés nyilatkozat

A menza igénybevételéhez étkezési kártya használata szükséges.
Étkezési kártya igényelése az alábbi „Nyilatkozat étkezési kártyához” lap leadásával lehetséges:

Nyilatkozat étkezési kártyához

Amennyiben az étkezési kártya elveszett az pótolható a gazdasági osztály segítségével.