Tisztelt Szülők!

A Covid-19 járványra való tekintettel, kérjük, aki teheti válassza az online befizetési lehetőséget!

Ha nem rendelkezik regisztrációval, de szeretné használni ezt a szolgáltatást akkor ezt megteheti az alábbi adatlap beküldésével a menza@sztehloiskola.hu e-mail címre:

Adatlap online befizetéshez.

Kedves Szülők/Diákok,

Lehetőség nyílt az étkezési térítési díj online bankkártyás fizetésére!

Bővebb tájékoztatás ITT

Felhívjuk figyelmüket, hogy  befizetni csak abban az esetben lesz lehetőség, amennyiben az oktatásra vonatkozó korlátozások lehetővé teszik a gimnáziumok megnyitását!

Az étkezést befizetni csak a kiírt napokon lehetséges! Ettől eltérő napokon a befizetést nem tudjuk elfogadni!

2021.   étkezési térítési díj ( nap):

Normál étrend:Diétás étrend:
teljes: .- Ftteljes: .- Ft
50 %-os: .- Ft50 %-os: .- Ft

Mindkét helyszínen lehetséges a bankkártyás fizetés. Az étkezést befizetni csak a kiírt napokon lehetséges!
Ettől eltérő napokon a befizetést nem tudjuk elfogadni!

Térítési díj:

Normál étrend:Diétás étrend:
teljes 419 Ft/napteljes 343 Ft/nap
50 %-os 210 Ft/nap50 %-os 172 Ft/nap

Lemondás

Az étkezés lemondására a lemondani kívánt napot megelőző munkanapon 9 óráig van lehetőség a menza@sztehloiskola.hu e-mail címen.

Diétás étrendet kizárólag orvosi szakvélemény leadásával tudunk biztosítani, illetve az igényléshez kérnénk az alábbi diétaigénylő adatlapot is leadni:

DIÉTAIGÉNYLŐ ADATLAP

Kedvezményes vagy ingyenes étkezés igénybevétele a jogosultság igazolásával lehetséges, illetve az alábbi igénylőlap leadásával:

Iskolai kedvezményes vagy ingyenes étkezés nyilatkozat

Amennyiben ingyenes étkezésre jogosultak, kérnénk az alábbi adatlapot is kitölteni:

Ingyenes étkezés nyilatkozat

A menza igénybevételéhez étkezési kártya használata szükséges.
Étkezési kártya igényelése az alábbi „Nyilatkozat étkezési kártyához” lap leadásával lehetséges:

Nyilatkozat étkezési kártyához

Amennyiben az étkezési kártya elveszett az pótolható a gazdasági osztály segítségével.