FIGYELEM!

Az Oktatási Hivatal az ideiglenes felvételi jegyzék megjelentetésének határidejét a járványügyi helyzet miatt meghosszabbította. Ennek határideje: 2021. március 22.

Intézményünk a felvételi jegyzéket legkésőbb 2021. március 18-án délelőtt teszi közzé!

17/2021_EMMI_határozat

Tisztelt Szülők, kedves felvételiző diákok!

Mint bizonyára tudják, a felvételi eljárás során gyermekük új tagozatok felvételével egészítheti ki eredeti jelentkezését.

Új tagozat felvételére 2021. március 23-24-én van lehetőség a gyermek általános iskolájában. Új tagozatot felvenni csak abban a középiskolában lehet, ahová februárban jelentkezett a felvételiző. Az új tagozat felvételét előzetesen egyeztetni kell gimnáziumunkkal.

Kérjük, hogy igényüket a tagozatfelvetel@sztehloiskola.hu email címen jelezzék!

Felhívjuk figyelmüket arra, hogy ének és vizuális kultúra tagozatra új jelentkezést a speciális szóbeli vizsga hiányában (dalok, illetve rajzportfólió bemutatása) nem tudunk elfogadni.

Üdvözlettel:

Vicziánné Salla Ildikó