Tisztelt Szülők, kedves felvételiző Diákok!

Új tagozat felvételére 2023. március 21-23. között van lehetőség a gyermek általános iskolájában.

FIGYELEM!

Az új tagozat felvételét előzetesen egyeztetni kell gimnáziumunkkal.

Ellenkező esetben az újonnan felvenni kívánt tagozaton nem tudjuk rangsorolni a felvételiző diákot,

így felvételt nem nyerhet az új tagozatra.

Az új tagozat felvételéhez kérjük, hogy az alábbi e-mail címre nyújtsák be kérelmüket, lehetőség szerint 2023.03.20. 10 óráig:

tagozatfelvetel@sztehloiskola.hu

Az emailben az alábbi adatokat kérjük megadni:

• tanuló neve
  • oktatási azonosítója
  • a már megjelölt tagozatkód/ok
  • a megjelölni kívánt tagozatkód/ok

A beérkezett kérelmekre érkezési sorrendben válaszolunk.

Felhívjuk figyelmüket arra, hogy vizuális kultúra tagozatra új jelentkezést a speciális vizsga pontjainak hiányában (csendéletrajzolás, rajzportfólió bemutatása) nem tudunk elfogadni.

A felvételi eljárás sajátosságai miatt azt javasoljuk, hogy a felvételiző az általa leginkább kívánt intézményi és képzési forma sorrendjét tartsa meg, hiszen a bekerülés a többszörös jelentkezések miatt, magas rangsorbeli számokkal is lehetséges. Az iskolák és tagozatok sorrendjét csak akkor érdemes módosítani, ha a tanuló preferenciái az eredeti jelentkezéshez képest megváltoztak.

Együttműködésüket köszönjük!

Budapest, 2023.03.16.