Tisztelt Szülők, kedves nyolcadik osztályosok!

Iskolánk nyílt napokat tart az érdeklődő szülők és diákok részére, amelyre szeretettel hívunk és várunk mindenkit, hogy betekintést nyerhessenek iskolánk életébe.

Nyílt napi tájékoztatóinkat 2022. 10. 13-án (csütörtök), valamint 2022. 11. 10-én (csütörtök) tartjuk 16:00, illetve 17:30-tól a gimnázium épülete melletti Élő kövek templomában.

A nyílt nap programja:

• Általános tájékoztató az iskola életéről: Vicziánné Salla Ildikó intézményvezető
  • Betekintés az iskola hitéletébe: Győri Gábor Dávid iskolalelkész
  • Tájékoztató az induló tagozatokról és a felvételi eljárásról: Margittai Edit és Négyesiné Tóth Györgyi igazgatóhelyettesek
  • Kérdések

A tájékoztatón való megjelenés regisztrációhoz kötött (pl. ha egy családból hárman szeretnének jönni, akkor 3 külön regisztráció szükséges.  Minden alkalomra 200 fő regisztrációját tudjuk fogadni, utána a rendszer lezár. Amennyiben nem kaptak emailben visszajelzést, úgy kérem jelezzék a sztehlo.titkarsag@gmail.com emailcímen.

A jelentkezési lap beküldésének megtörténtét zöld felirat jelzi. További személy(ek) regisztrációjához frissíteni kell a böngészőt, hogy az űrlap ismét megjelenjen!

A 2022. október 13-ára és november 10-ére szervezett nyílt napokra minden hely betelt.