Tisztelt Szülők!

A járványügyi időszak védelmi intézkedéseiről szóló 29/2021 (XI. 19.) EMMI határozat értelmében 2021.12.01-től szigorítások lépnek életbe a köznevelési intézményekbe való belépés tekintetében – Emmi határozat

A határozat 1. pontja szerint ugyanis az intézménybe csak azok léphetnek be, akik rendelkeznek

  • uniós digitális covid-igazolvánnyal
  • védettségi igazolvánnyal (applikációval)
  • nemzetközi oltási bizonyítvánnyal
  • illetve olyan állam által kiadott védettségi igazolással rendelkeznek, amelyet Magyarország elismer.

A határozat 2. pontja alapján az intézménnyel jogviszonyban álló tanulók, pedagógusok és munkatársak esetében az 1. pontot nem kell alkalmazni, vagyis ők – így a tanulók is – védettségi igazolás nélkül beléphetnek az intézménybe.

Megértésüket és együttműködésüket köszönjük!

Üdvözlettel:

Vicziánné Salla Ildikó

intézményvezető