IDEIGLENES FELVÉTELI JEGYZÉK
2023-2024.

Tisztelt Szülők, kedves felvételiző Diákok!

A mai napon közreadjuk Önöknek a 2023/2024-es tanévre szóló felvételi eljárás eredményei alapján készített ideiglenes felvételi jegyzékünket.
Az ideiglenes felvételi jegyzék tagozatonként tartalmazza a jelentkezett tanulók rangsorát az összesített pontszámok alapján. A szóbeli vizsgán nem megjelent tanulókat nem rangsoroltuk.

Mint ahogy azt már felvételi tájékoztatónkban olvashatták az egyes képzéseinkre

a 0001-es kódú, négy évfolyamos angol nyelvi emelt szintű képzésre34 fő
a 0002-es kódú, négy évfolyamos német (haladó) nyelvi emelt szintű képzésre14 fő
a 0003-as kódú, négy évfolyamos spanyol nyelvi emelt szintű képzésre20 fő
a 0004-es kódú, négy évfolyamos biológia emelt szintű képzésre16 fő
a 0005-ös kódú, négy évfolyamos digitális kultúra (informatika) emelt szintű képzésre18 fő
a 0006-os kódú, négy évfolyamos történelem emelt szintű képzésre16 fő
a 0007-es kódú, négy évfolyamos vizuális kultúra emelt szintű képzésre18 fő

tanulót vehetünk fel.

Felhívjuk figyelmüket arra, hogy az eredményekből a felvételt tekintve biztos következtetés nem vonható le, hiszen nem ismeretes, hogy az ide jelentkező diákok mely más intézményeket, képzéseket jelöltek meg az adatlapjukon. A sorrenden az esetleges új tagozatfelvételek is módosíthatnak.

A tagozatfelvételről részletes tájékoztatást 2023. március 17-én 12 óráig teszünk fel honlapunkra.
Az ideiglenes felvételi jegyzék ismeretében Önöknek lehetőségük van arra, hogy március 21-22-én (kedden és szerdán) korábbi jelentkezésüket módosítsák az általános iskolában.

A felvételi eljárás sajátosságai miatt azt javasoljuk, hogy a felvételiző az általa leginkább kívánt intézményi és képzési forma sorrendjét tartsa meg, hiszen a bekerülés a többszörös jelentkezések miatt, magas rangsorbeli számokkal is lehetséges. Az iskolák és tagozatok sorrendjét csak akkor érdemes módosítani, ha a tanuló preferenciái az eredeti jelentkezéshez képest megváltoztak.

A végleges felvételi eredményeket várhatóan 2023.04.25-én tesszük közzé honlapunkon. A felvétellel kapcsolatos igazgatói döntést április végéig elektronikus levélben juttatjuk el Önöknek.

Kérdéseiket, észrevételeiket kérjük, hogy az alábbi emailcímre írják meg: felveteli@sztehloiskola.hu

Ideiglenes felvételi jegyzékek tagozatfelvétel után:

0001 EMELT SZINTŰ ANGOL NYELVI KÉPZÉS – ideiglenes lista tagozatfelvétel után

0002 EMELT SZINTŰ NÉMET NYELVI KÉPZÉS – HALADÓ – ideiglenes lista tagozatfelvétel után

0003 EMELT SZINTŰ SPANYOL NYELVI KÉPZÉS – ideiglenes lista tagozatfelvétel után

0004 EMELT SZINTŰ BIOLÓGIA KÉPZÉS – ideiglenes lista tagozatfelvétel után

0005 EMELT SZINTŰ DIGITÁLIS KULTÚRA (INFORMATIKA) KÉPZÉS – ideiglenes lista tagozatfelvétel után

0006 EMELT SZINTŰ TÖRTÉNELEM KÉPZÉS – ideiglenes lista tagozatfelvétel után

0007 EMELT SZINTŰ VIZUÁLIS KULTÚRA (RAJZ) KÉPZÉS – ideiglenes lista tagozatfelvétel után

Az oldalakon a CTRL+F billentyűkombináció beütésével tudják megkeresni az oktatási azonosítót vagy a megadott jeligét.

A felvételi eredményekhez szívből gratulálunk. Reméljük, hogy a jelentkezők közül sok-sok diákkal találkozunk majd a beiratkozáskor!
Kívánjuk, hogy minden felvételiző megtalálja a számára legjobb középiskolát!

Üdvözlettel:

Vicziánné Salla Ildikó