FELVÉTELI ELŐKÉSZÍTŐ

Tisztelt Szülők! Kedves Nyolcadikosok!

A 2023/24-es tanévben a Sztehlo Gábor Evangélikus Gimnázium ismét előkészítőt tart felvételiző nyolcadikosok számára.

Az előkészítő célja, hogy a diákok rendszerezett összefoglalás és gyakorlás segítségével sikeresen tudják teljesíteni a 2024. januárjában lévő írásbeli felvételit.

A foglalkozásokat heti rendszerességgel, mindkét tárgyból (magyar nyelv és matematika) 60 perces órakerettel tartjuk 15 héten keresztül. Az idei tanévben két nap közül választhatnak a tanulók: kedd, illetve szerda. A tehetséggondozó vizuális kultúra kurzusunk keddenként lesz, így akik mindkét kurzusunkon részt kívánnak venni, kérjük, a szerdai napra jelentkezzenek! Erre a beiratkozás napján lesz lehetőség.

A beiratkozás augusztus 31-én 9 és 14 óra között, kizárólag készpénzes fizetéssel lehetséges, mellyel a jelentkezés érvényessé válik. Az első foglalkozás, illetve a foglalkozások pontos menetét akkor tudjuk átadni.

Önköltség: 30.000 Ft, mely magában foglalja mindkét tantárgy 15-15 alkalmát, a jegyzeteket, segédanyagokat és a fénymásolatok díját.

Érdeklődni az alábbi email címen lehetséges: remenyijudit.sztehlo@gmail.com

Szeretettel várunk miden érdeklődő nyolcadikost!

Erős vár a mi Istenünk!

Budapest, 2023. július 12.

Reményi Judit

szervező tanár