Tisztelt Szülők, kedves új diákjaink!

Szeretettel köszöntjük Önöket intézményünk közösségében.

A szülői értekezleten elhangzottakat az alábbi ppt-ben találják meg – Szülői értekezlet – 2022.05.24.

Tájékoztatjuk Önöket, hogy a gimnáziumi beiratkozásra az alábbiak szerint kerül sor:

9. A
angol tagozat: 0001
8:00 óra

9. B
német és spanyol tagozat: 0002, 0003
10:00 óra

9. C
biológia és informatika tagozat: 0004, 0005
12:00 óra

9. D
történelem és vizuális kultúra: 0006, 0007
14:00 óra

Helyszín: Sztehlo Gábor Evangélikus Gimnázium, 1183 Budapest, Kossuth tér 2.

Kérjük a családokat, lehetőség szerint a diákokat csak az egyik szülő kísérje el a kijelölt időpontban.

A beiratkozás napján a tanulók angol nyelvből szintfelmérőt írnak a megfelelő nyelvkönyvek kiválasztásának érdekében!

Kérjük, hogy a tanulók tollat hozzanak magukkal!

A beiratkozáshoz az alábbi dokumentumokra van szükség:

• BEIRATKOZÁSI tájékoztató 2022
  • KITÖLTÖTT ADATLAP– értelemszerűen azt az adatlapot kell kitölteniamelyre a tanuló felvételt nyert -, melyek letölthetők innen:

TANULÓI Adatlap 9. A angol

TANULÓI Adatlap 9. B német

TANULÓI Adatlap 9. B spanyol

TANULÓI Adatlap 9. C biológia

TANULÓI Adatlap 9. C informatika

TANULÓI Adatlap 9.D történelem

TANULÓI Adatlap 9. D vizuális kultúra

• Általános iskolai BIZONYÍTVÁNY
  • SZEMÉLYES IRATOK
    • SZÜLETÉSI ANYAKÖNYVI KIVONAT MÁSOLATA
    • SZEMÉLYI IGAZOLVÁNY BEMUTATÁSRA
    • LAKCÍMKÁRTYA MÁSOLATA
    • TAJ-KÁRTYA MÁSOLATA
    • KÜLFÖLDI ÁLLAMPOLGÁRSÁGÚ GYERMEK ESETÉBEN TARTÓZKODÁSI ENGEDÉLY ÉS ÚTLEVÉL MÁSOLATA

A beiratkozás alkalmával rendelhető meg az iskolai egyensál/nyakkendő – 4450 Ft, valamint az iskolai egyenpóló – 1700 Ft, amelynek viselése a testnevelés órákon kötelező, ezért javasolt kettő darab megvásárlása. A gólyatábor – Reménység tábor – költsége 4000 Ft.

Ezek árát helyben, a beiratkozás után az iskola pénztárában kérjük szépen befizetni. Intézményünkben bankkártyával is lehet fizetni.

Amennyiben akadályoztatás esetén a beiratkozáson nem tudnak megjelenni, abban az esetben kérjük, hogy ezt jelezzék felénk és a fenti dokumentumokat elektronikusan szkennelt formában küldjék meg legkésőbb 2022. június 24. 16 óráig az info@sztehloiskola.hu emailcímre, vagy az adott időpontig zárt borítékban a tanuló nevével, osztályjelzésével leadhatják a gimnázium portáján.

Erős vár a mi Istenünk!

Vicziánné Salla Ildikó